Strony internetowe

Nowoczesne strony biznesowe UX friendly

Strona internetowa to wizytówka firmy

 
Kiedyś każda firma miała swoją siedzibę, a prowadziły do niej neony, bilbordy czy strzałki. Zarówno witryna, jak i gustowne wnętrza miały w skuteczny sposób przyciągnąć klientów. W pewnych branżach, takich jak na przykład restauracyjna, wciąż bardzo ważna jest kwestia realnej siedziby, jednak we współczesnych czasach to strona internetowa firmy jest zwykle jej podstawową wizytówką. 
 
Konsumenci, aby dowiedzieć się czegoś o danej marce, odwiedzają albo jej stronę internetową, albo fanpage w mediach społecznościowych. Dlatego sieciowa wizytówka musi być odpowiednio zaprojektowana - ważny jest jej estetyczny rys oraz zgrabne przekazanie najważniejszych informacji. Nieestetyczne strony internetowe mogą zniechęcić klienta do skorzystania z usług danej firmy.


 

Jakie działania sprawdzają się na firmowej stronie internetowej?

 

Podczas tworzenia strony internetowej warto pamiętać o potrzebach swoich odbiorców i pewnych zasadach określonej branży. Niektóre z nich wymagają bardzo energetycznego layoutu, inne natomiast stonowanej kolorystyki. Strona internetowa dla firmy musi być zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik mógł jak najszybciej dotrzeć do najważniejszych informacji. Ważna jest zakładka opisująca historię czy wizję danej firmy, cennik, strona kontaktowa oraz strona produktowa. Nieodpowiedni projekt strony internetowej może zniechęcić potencjalnych klientów. Uwaga współczesnego internauty jest bardzo rozproszona, dlatego należy jak najbardziej ułatwić konsumentom dotarcie do kluczowych informacji. 

 

Strona internetowa powinna posiadać interesujące opisy produktów zgodne z SEO, ich zdjęcia oraz materiały video o charakterze poradników. Równie ważna jest zakładka blog, dzięki której dana firma nie tylko pokazuje się z eksperckiej perspektywy, ale także pozwala zwiększyć ilość wejść na stronę z poziomu wyszukiwarki - w czym pomagają artykuły z linkowaniem wewnętrznym, nagłówkami oraz odpowiednio dobranymi słowami kluczowymi.

 

Tworzenie strony internetowej – specjaliści wchodzą do gry!

 

Jeśli poszukują Państwo agencji marketingowej, która stworzy dla Państwa atrakcyjną stronę firmową i będzie miała wysokie wyniki w rankingu wyszukiwania, Sky & Sand jest odpowiednim adresem. Lubimy trudne zadania oraz dostosowywanie stron internetowych do potrzeb klientów. Strona typu one page, a może portal internetowy?

Nasi graficy i programiści dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów są w stanie przygotować dla Państwa stronę firmową, która zbuduje pozytywny wizerunek marki oraz będzie po prostu „sprzedawać”. Do tworzenia strony firmowej podchodzimy w sposób kompleksowy – zaczynamy od analizy grupy docelowej, aby potem wybrać najlepszy model strony, zapełnić witrynę ciekawymi informacjami oraz dopasowanymi elementami graficznymi. Strona internetowa to wizytówka firmy, dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktować się z firmą Sky & Sand!

Przykładowe realizacje

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane