Fotografia

Profesjonalne zdjęcia biznesowe przyciągające uwagę

Fotografia marketingowa

 
Fotografia marketingowa w atrakcyjny sposób przedstawia zalety naszej oferty (produkty lub usługi). Może też ukazywać relację z branżowych eventów, targów czy wydarzeń. Ciekawe zdjęcia zwracają uwagę konsumentów, natomiast nieprofesjonalne materiały często wzbudzają niechęć, dlatego warto zadbać o wysoką jakość materiałów, które pojawiają się w aktualnościach na firmowej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.


Dobre zdjęcia same sprzedają

Dobre zdjęcia przyciągają uwagę, budują spójny wizerunek i zachęcają do kupna, a wręcz można powiedzieć, że same sprzedają. Stare marketingowe powiedzenie mówi, że klienci „kupują oczami” – w czasach dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce odnosi się to nie tylko do towarów na sklepowych półkach, lecz także do produktów dostępnych w sklepach internetowych. To właśnie zdjęcia, nie tekst, w pierwszej kolejności przykuwają uwagę użytkowników, dlatego powinny być starannie wykonane na jak najwyższym poziomie. Oczywiście można samemu sfotografować swój asortyment, jednak gdy nie posiada się profesjonalnego studia fotograficznego (m.in. tła, oświetlenia) oraz fachowego sprzętu, efekty mogą być mało zadowalające.

Fotografie produktów muszą być kreatywne pod względem kompozycji, dobrze skadrowane, odpowiednio oświetlone, przycięte oraz wyraziste. Klient, który podejmuje decyzję o zakupie, pragnie zobaczyć produkt z każdej możliwej strony, dlatego nieraz warto wykonać całą serię zdjęć, w czym pomaga fotografia komercyjna.Kompleksowa obsługa fotograficzna firm

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wizerunek budowany w internecie ma ogromny wpływ na ocenę przez potencjalnych klientów, kontrahentów, pracowników, jak również konkurentów. Warto zainwestować w dobre zdjęcia portretowe czy lifestyle’owe, które będą naturalne i pokażą Ciebie i Twój biznes z najlepszej strony, gdyż ma to bezpośrednie przełożenie na obroty Twojego biznesu.

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Informacje na temat oferowanych produktów czy usług są bardzo ważne, więc powinny być przedstawione w nowoczesny, czytelny i ciekawy sposób. Treści zoptymalizowane pod kątem SEO oraz autorska szata graficzna (oryginalne zdjęcia oferowanych produktów) pozytywnie wyróżnią Cię na tle konkurencji. Nie od dziś wiadomo, że dobra fotografia to podstawa, oraz że „jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów”.

Profesjonalnie zrobione, pięknie obrobione przez grafików Sky & Sand zdjęcia to prawdziwa sztuka i najlepsza wizytówka produktu, marki i firmy. Z wyczuciem piękna i potrzeb rynku dostarczymy Państwu profesjonalną bazę zdjęć. Posiadamy najlepszy sprzęt, studio fotograficzne oraz bardzo pomysłowych fotografów, i z przyjemnością zatroszczymy się o promocję wizualną Państwa produktów. Wykonujemy zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową, fotografię komercyjną oraz fotografię produktową do wszelkiego rodzaju prezentacji i katalogów.

Na początku było słowo, ale teraz sprzedają również profesjonalnie wykonane fotografie oraz reklamowe materiały video. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane