Fotografia

Profesjonalne zdjęcia biznesowe przyciągające uwagę

Fotografia marketingowa

Fotografia marketingowa ma w jak najbardziej korzystny sposób przedstawić zalety produktu czy usługi lub zdać relację z różnych branżowych eventów, które umieszcza się aktualnie na stronach internetowych i social mediach firm. Odpowiednie zdjęcia produktowe potrafią zwrócić uwagę konsumentów, nieprofesjonalne materiały fotograficzne mogą natomiast spotkać się z nieprzychylnymi uwagami, a nawet spadkiem obrotów.

Dobre zdjęcia same sprzedają

Dobre zdjęcia zachęcają do kupna, a wręcz można powiedzieć, że same sprzedają. Stare marketingowe powiedzenie mówi, że klienci „kupują oczami”. W czasach dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce nie oznacza to już skanowania wzrokiem sklepowych półek, ale przeglądanie zdjęć produktów w Internecie. To właśnie one, a nie na tekst w pierwszym rzędzie, przykuwają uwagę użytkownicy, dlatego fotografie produktów muszą stać na odpowiednio wysokim poziomie. Oczywiście można samemu spróbować sfotografować swój asortyment, jednak efekt może być niezadowalający, gdy nie posiada się profesjonalnego studia fotograficznego oraz fachowego sprzętu. Fotografie produktów muszą być dobrze skadrowane, odpowiednio przycięte oraz wyraziste. Klient pragnie zobaczyć produkt z każdej możliwej strony, dlatego warto postawić na całą serię zdjęć, w czym pomaga fotografia komercyjna.

Profesjonalna fotografia marketingowa, produktowa z pewnością pomoże Ci pokazać się z jak najlepszej strony. Wykonujemy fotorelacje z imprez firmowych, targów, wydarzeń branżowych, zdjęcia i kompozycję produktowe do katalogów, na stronę www

Kompleksowa obsługa fotograficzna firm

Większa sprzedaż

Budowa wizerunku

Twój wizerunek w internecie ma duży wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. W ogromie obowiązków warto wygospodarować czas na sesję zdjęciową i zainwestować w dobre, profesjonalne zdjęcia portretowe i lifestyle’owe, które będą naturalne i pokażą najlepszą wersję Ciebie i Twojego biznesu.

Wizerunek marki, produktu czy firmy to sposób, w jaki dana firma jest postrzegana przez potencjalnych klientów, kontrahentów, pracowników, a także konkurentów. Dobre zdjęcia przyciągają uwagę i budują spójny wizerunek.

Strona internetowa to nie tylko wiadomości na temat oferowanych produktów czy usług. To także ważny aspekt wizualny który przyciąga potencjalnych klientów. Poprawnie zoptymalizowana strona www pod kątem SEO zawiera ciekawe treści a także autorską szatę graficzną a w szczególność własne zdjęcia oferowanych produktów. 

Profesjonalnie zrobione i dodatkowo pięknie obrobione przez grafików Sky & Sand zdjęcie to prawdziwa sztuka, ale i najlepsza wizytówka produktu, marki i firmy. Nie od dziś przecież wiadomo, że dobra fotografia to podstawa, oraz że „jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów”. Atrakcyjne zdjęcie przyciąga i skupia uwagę odbiorcy, a czasem po prostu „sprzedaje”. Profesjonalny sprzęt, studio fotograficzne i bystre oko fotografów naszej agencji kreatywnej pomoże zatroszczyć się o promocję wizualną Państwa produktów. Zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową, fotografia komercyjna, fotografia produktowa to doskonałe i niezbędne narzędzia marketingowe, które bardzo chętnie dla Państwa przygotujemy. Z wyczuciem piękna i potrzeb rynku z przyjemnością dostarczymy Państwu profesjonalną bazę zdjęć. Na początku było słowo, ale teraz sprzedają również profesjonalnie wykonane fotografie produktów oraz skuteczne reklamowe materiały video.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

logo sky&sand

Napisz kilka słów o projekcie
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane