Fotografia

fotografia biznesowa
fotografia komercyjna
fotografia produktowa
fotografia eventowa

Czym jest fotografia marketingowa?

 
Od czasów wynalezienia fotografii w XIX wieku korzysta się z niej nie tylko w celu tworzenia rodzinnych pamiątek, ale także po to, aby w odpowiedni sposób zaprezentować dany produkt, firmę czy jej właścicieli bądź pracowników. Każdy, choć trochę zainteresowany światem reklamy, pamięta świetnie sfotografowanego Volkswagena Garbusa czy też niezliczoną ilość różnych napojów, czy przekąsek prezentowanych w magazynach i na bilbordach. 

 

Fotografia marketingowa ma w jak najbardziej korzystny sposób przedstawić zalety produktu czy usługi lub zdać relację z różnych branżowych eventów, które umieszcza się aktualnie na stronach internetowych i social mediach firm. Odpowiednie zdjęcia produktowe potrafią zwrócić uwagę konsumentów, nieprofesjonalne materiały fotograficzne mogą natomiast spotkać się z nieprzychylnymi uwagami, a nawet spadkiem obrotów.

 

 

Jak znaczenie w marketingu mają dobre zdjęcia?

 

Stare marketingowe powiedzenie mówi, że klienci „kupują oczami”. W czasach dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce nie oznacza to już skanowania wzrokiem sklepowych półek, ale przeglądanie zdjęć produktów w Internecie. To właśnie one, a nie na tekst w pierwszym rzędzie, przykuwają uwagę użytkownicy, dlatego fotografie produktów muszą stać na odpowiednio wysokim poziomie. Oczywiście można samemu spróbować sfotografować swój asortyment, jednak efekt może być niezadowalający, gdy nie posiada się profesjonalnego studia fotograficznego oraz fachowego sprzętu. Fotografie produktów muszą być dobrze skadrowane, odpowiednio przycięte oraz wyraziste. Klient pragnie zobaczyć produkt z każdej możliwej strony, dlatego warto postawić na całą serię zdjęć, w czym pomaga fotografia komercyjna.

 

 

Fotografia komercyjna - czas wynająć specjalistów

 

Profesjonalnie zrobione i dodatkowo pięknie obrobione przez grafików Sky & Sand zdjęcie to prawdziwa sztuka, ale i najlepsza wizytówka produktu, marki i firmy. Nie od dziś przecież wiadomo, że dobra fotografia to podstawa, oraz że „jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów”. Atrakcyjne zdjęcie przyciąga i skupia uwagę odbiorcy, a czasem po prostu „sprzedaje”. Profesjonalny sprzęt, studio fotograficzne i bystre oko fotografów naszej agencji kreatywnej pomoże zatroszczyć się o promocję wizualną Państwa produktów. Zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową, fotografia komercyjna, fotografia produktowa to doskonałe i niezbędne narzędzia marketingowe, które bardzo chętnie dla Państwa przygotujemy. Z wyczuciem piękna i potrzeb rynku z przyjemnością dostarczymy Państwu profesjonalną bazę zdjęć. Na początku było słowo, ale teraz sprzedają również profesjonalnie wykonane fotografie produktów oraz skuteczne reklamowe materiały video.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

logo sky&sand

Napisz kilka słów o projekcie
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane