SKY & SAND® Agencja Marketingowa
Twój partner w biznesie

Otwieramy przed Tobą drzwi do świata kreatywnych możliwości. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a podarujemy Twojej organizacji prawdziwe skrzydła, aby mogła wznieść się ku przestworzom. 

SKY & SAND® to agencja marketingowa, w której oferujemy usługi oparte na nowoczesnych i oryginalnych rozwiązaniach. Nasze holistyczne podejście oznacza „całościowe” i kompleksowe działania. Do każdego projektu podchodzimy jak do całości – od strategii do realizacji. Działamy fachowo i odważnie, a w naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”.

Kompleksowy marketing dla firm z potencjałem

Tworzymy wszystko, co sprzedaje, jest ciekawe i przyciąga uwagę. Sprawiamy, że nasi Klienci rosną w zasięg, rozpoznawalność, prestiż oraz zyski. Umiejętnie łączymy narzędzia, kanały i techniki promocyjne, dbając, aby wszystkie działania były spójne z wizerunkiem i celami danego przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w: strategii marketingowej, brandingu, zarządzaniu marką w social media, projektach graficznych, content marketingu, tworzeniu stron internetowych, kampaniach Google Ads oraz Facebook Ads. Wachlarz możliwości naszego zespołu jest bardzo szeroki.

Wierzymy, że “Sky is not the limit” i wykonujemy także zlecenia specjalne, wykraczające poza powyższą listę, związane z drukiem, marketingiem i nie tylko – nieskończona jest nasza wyobraźnia!

Rozwiń z nami swoje skrzydła… i swoją markę!

Wszystkie realizowane projekty budzą w nas autentyczne zaciekawienie oraz pasję. Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście ma sens i gwarantuje długofalową, satysfakcjonującą współpracę. 

Naszymi Klientami są firmy, które pragną rosnąć i odkrywać nowe horyzonty – i które, dzięki nam to robią! Cieszymy się, że od ponad 11 lat jako agencja marketingowa SKY & SAND® wspólnie pracujemy na sukcesy małe i duże, zawsze z pełnym zaangażowaniem i sercem.

  • Gwarantujemy indywidualne podejście - zarówno do strategii marki, jak i do strategii reklamy internetowej.
  • Wykraczamy poza utarte schematy - przyciągając uwagę odbiorcy.
  • Nasze projekty przynoszą wymierne korzyści - podnoszą wskaźniki sprzedaży.
  • Tworzymy prawdziwe emocje - budujemy autentyczną więź odbiorcy z marką.

Jak przebiega współpraca z nami? 

Jako interaktywna agencja marketingowa posiadamy specjalistyczną wiedzę, jakiej można oczekiwać od partnera kreatywnego. Doradzamy, testujemy i opracowujemy, starając się, jak najlepiej dotrzeć do grupy docelowej. Aby przyciągnąć i zatrzymać uwagę odbiorcy, tworzymy imponujące projekty, użyteczne strony internetowe oraz skuteczne przekazy, wspierane przez nowoczesne rozwiązania.

Od pierwszego dnia naszej współpracy zanurzamy się w Twoją historię. Jest przyjaźnie, ale konkretnie. Bez niezliczonych ofert, briefów i przeciągającej się komunikacji. W SKY & SAND® jesteśmy Twoim partnerem marketingowym, który współpracuje z Tobą każdego dnia.

Współpraca w 4 krokach:

  • Analiza marki i branży
  • Plan działania i wycena
  • Akceptacja założeń
  • Realizacja (w terminie!)

Każdą współpracę rozpoczynamy od analizy marki oraz branży (otoczenia konkurencyjnego, trendów itp.). Następnie przygotowujemy plan działania – wyznaczamy ambitne i osiągalne cele, a także opracowujemy strategię realizacji. Po akceptacji Klienta od razu zabieramy się do pracy – w oparciu o precyzyjnie określone terminy. A znani jesteśmy z tego, że efekty zawsze dostarczamy w wyznaczonym czasie! 

Świat należy do odważnych – czyli z całą pewnością do nas!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane