Media & PR

Budująca profesjonalny wizerunek biznesowa komunikacja z mediami

Jakie działania medialne warto podejmować?

Siła mediów, nazywanych czasem czwartą władzą, jest nieograniczona. Skuteczne materiały medialne potrafiły zmieniać ustroje polityczne, obalać prezydentów czy wynosić na piedestał określone usługi oraz produkty. Prowadząc swoje przedsiębiorstwo, nie można pozwolić sobie na zrezygnowanie z promocji w mediach. Reklamówki radiowe czy telewizyjne pomagają w zapisaniu się w świadomości odbiorców, a merytoryczne artykuły o charakterze sponsorowanym mogą przedstawić daną firmę w roli eksperta.

Współczesny content marketing, którym także chętnie się zajmujemy, opiera się na docieraniu do klientów z interesującymi materiałami, dzięki którym rośnie reputacja danego przedsiębiorstwa. W dystrybucji interesujących treści nieodzowne są media, ponieważ samemu niełatwo byłoby stworzyć tak skuteczne kanały docierania do potencjalnych klientów.


Jak zbudować dobre relacje marki z mediami?


Media bywają kapryśne, dlatego bardzo ważna jest umiejętna komunikacja. Pogorszenie relacji z lokalną prasą może skutkować spadkiem reputacji przedsiębiorstwa, a tym samym obrotów. Dobre relacje marki z mediami powinny być budowane stopniowo. Można oprzeć je na wyważonych działaniach, takich jak zaproszenia na targi i konferencje czy możliwość darmowego skorzystania z produktów lub usług.

Kontakt z mediami nie należy do łatwych zadań. Warto w tej kwestii zwrócić się do specjalistów z branży reklamowej. Samodzielne próby dotarcia do ważnych czasopism, stacji radiowych czy telewizyjnych mogą spalić na panewce, ponieważ przedstawiciele mediów wolą kontaktować się ze stałymi menedżerami reklamy. 

 

Profesjonalne wsparcie w kontakcie z mediami


W Sky & Sand wspieramy marketingowo firmy w działaniach medialnych (prowadzonych w takich obszarach, jak Internet, radio, telewizja czy prasa) i Public Relations. Nasza agencja marketingowa z przyjemnością przygotuje dla Państwa profesjonalny scenariusz filmu reklamowego dla potrzeb telewizji czy Internetu, dobrze wykonany radiowy spot reklamowy czy też stronę www.

Nasze toruńskie studio reklamy kompleksowo zadba także o wizerunek marki w prasie. Nasi wyspecjalizowani copywriterzy przygotują kompletne i zoptymalizowane notki prasowe oraz artykuły sponsorowane, a graficy dołożą wszelkich starań, aby stworzyć jak najbardziej kreatywne projekty reklam prasowych i przykuwające uwagę inserty do magazynów drukowanych oraz wydawnictw internetowych. Jesteśmy pewni, że przygotowane przez nasze studio kampanie promocyjne pomogą Państwa firmie zbudować pozytywny i spójny wizerunek w oczach klientów oraz mediów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane