Content marketing

Przyciągające uwagę i zwiększające zasięg treści

Czym jest Copywriting?

Dlaczego reklama telewizyjna opowiada taką, a nie inną historię? Dlaczego dana firma wykorzystuje właśnie ten slogan reklamowy? Dlaczego Neil Armstrong, zdobywając księżyc, powiedział, że „to jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”? Na to pytanie mogliby odpowiedzieć zawodowi copywriterzy, którzy są odpowiedzialni za artystyczną i tekstową podbudowę materiałów reklamowych. Copywriting dynamicznie się rozwija i wciąż przechodzi metamorfozy, ale jedna rzecz się w nim nie zmienia – liczy się nowatorski pomysł oraz umiejętność dostosowania charakteru treści do określonej grupy odbiorców.


Jakie działania warto podejmować w content marketingu?


W czasach, gdy sieć przejęła sporą część reklamowego tortu, copywriterzy rzadziej tworzą artykuły i treści do materiałów drukowanych, a częściej skupiają się na artykułach zgodnych z SEO o merytorycznym czy też blogowym charakterze. Copywriting wpisuje się w strategię content marketingową, czyli marketing treści, który opiera się na dostarczaniu odbiorcom interesujących informacji, a nie wychwalaniu własnych produktów czy usług. Przekonaj użytkownika, żeby wybrał właśnie Twoją ofertę, zamieszczając atrakcyjny opis produktu lub wypunktowując korzyści.

Działania content marketingowe obejmują m.in. eksperckie artykuły, które są zamieszczane na firmowej stronie internetowej. Konsumenci lubią i wracają do firm, które dzielą się solidną wiedzą, dlatego warto publikować wszelkiego rodzaju poradniki czy instrukcje. Można spróbować samemu wypromować swoją firmę przy pomocy treści copywriterskich, jednak zatrudnienie specjalistów daje gwarancję otrzymania zajmujących tekstów, które są zgodne z zasadami SEO. Ostatnio bardzo popularny jest video content marketing, łączący treść z obrazem. Odbiorcy chętnie oglądają filmiki np. na platformie YouTube, wyjaśniające, jak coś działa.


Postaw na profesjonalnych copywriterów


W Sky&Sand wiemy, jak wielką moc ma słowo i jak ważny jest marketing treści. Nasi copywriterzy z przyjemnością podejmują każdy temat, odpowiednio dopasowując styl i język komunikacji do potrzeb odbiorcy. Powierzając nam napisanie artykułu branżowego, wpisu blogowego, postów na Facebooka, czy też przygotowanie contentu na nową stronę internetową – zawsze masz gwarację, że otrzymasz oryginalne treści, zoptymalizowane pod kątem SEO oraz algorytmów Google. Użyjemy sztuki perswazji, języka korzyści i kilku innych copywriterskich zabiegów, aby specjalnie dla Państwa marki przygotować merytoryczny i przyjemny w odbiorze tekst!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane