Marketing zewnętrzny dla Twojej firmy

Unikatowa oferta outsourcing marketingu

Na czym polega outsourcing marketingu?

Outsourcing marketing (marketing zewnętrzny) to oferta skierowana do przedsiębiorców, którym zależy na zdynamizowaniu i uspójnieniu działań z zakresu budowania świadomości i wizerunku marki. W ramach usługi możesz zlecić nam realizację części lub całości strategii marketingowej Twojej firmy.

Jesteśmy Agencją Marketingową działającą holistycznie – od strategii do realizacji. Opracowujemy kompleksowe strategie sprzedażowe i wizerunkowe, oraz odpowiadamy za pełne ich wdrożenie. Doskonale wiemy, że plan marketingowy przedsiębiorstwa, aby był efektywny, musi być spójny w całości, nie tylko w jakiejś części. Doskonale wiemy też, że nie każda firma dysponuje niezbędnymi zasobami oraz czasem, żeby należycie zadbać o rozwój sprzedaży, wzrost rozpoznawalności, czy budowanie relacji z potencjalnymi klientami. Dlatego jako eksperci, którzy posiedli sekretne know-how, wychodzimy naprzeciw takim biznesom. Chętnie podejmiemy się prowadzenia działań jako zewnętrzny dział marketingu Twojej firmy lub zapewnimy profesjonalne wsparcie obecnej jednostce wewnętrznej.

Nasza współpraca może opierać się na:

  • działaniach kompleksowych (długoterminowych) – od zaplanowania do pełnego wdrożenia strategii marketingowej;

  • stałym, eksperckim wsparciu wewnętrznej jednostki marketingu Twojej firmy;

  • wdrożeniu części strategii – poszczególnych rozwiązań i kampanii.


Profesjonalne wsparcie marketingowe

Outsourcing marketingu to nic innego jak outsourcing kompetencji. Pragniesz odkrywać nowe horyzonty w biznesie? Chcesz rozpocząć działania na szeroką skalę, uwzględniając różne kanały marketingowe? Skorzystaj ze specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz wyjątkowych umiejętności naszego zespołu. Będziemy dla Ciebie nie zwykłym podwykonawcą, lecz pewnym partnerem biznesowym na lata, z którym sukcesywnie będziesz rósł w zasięgi, klientów i zyski.

Co zyskasz dzięki naszej współpracy? 

  • profesjonalne doradztwo – nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści o bogatym doświadczeniu w realizacji projektów marketingowych. Możesz liczyć na ekspercką wiedzę oraz skuteczne działania.

  • oszczędność – korzystając z marketingu zewnętrznego obniżasz stałe koszty prowadzenia działalności. Nie zlecasz projektów różnym podwykonawcom, gdyż my kompleksowo realizujemy usługi.

  • czas – nie zajmujesz się szukaniem podwykonawców, gadżetów, czy drukarni. My czuwamy nad realizacją każdego projektu, monitorujemy kampanie i rozwiązujemy ewentualne problemy. Na koniec każdego miesiąca analizujemy podjęte działania, optymalizując obrany kierunek.

  • spójny, profesjonalny wizerunek firmy – wierzymy, że “Sky is not the limit” i zawsze staramy się sięgać wyżej niż konkurencja – po nowoczesne, narzędzia oraz kreatywne, solidne rozwiązania, które wyróżniają naszych Klientów.


Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu działań marketingowych? Zostańmy partnerami i wspólnie pracujmy na sukces Twojej marki!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
i na dobrą kawę!

Maria - Sky&Sand Agencja Marketingowa
Oliwia - Sky&Sand Agencja Marketingowa
logo sky&sand
Bolesława Chrobrego 91
87-100 Toruń
OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA!

Napisz kilka słów o projekcie,
by otrzymać niezobowiązującą ofertę

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
*pola wymagane